Vážení milovníci skvelej zábavy a hudby.

Sme 6-členná live kapela, ktorá v koncertných predstaveniach naživo a verne imituje skupinu ABBA.

Skladby skupiny ABBA sú stále živé, a preto sú vždy žiadané. Hrajú sa na rôznych podujatiach, akciách a v rádiách. Našli si množstvo priaznivcov nielen staršej vekovej kategórie, ale aj medzi dnešnou mládežou.

Jedinečnosť našej kapely spočíva v tom, že všetky skladby zažijete naživo, vďaka čomu sa verne priblížite svojej obľúbenej skupine, akoby ste sa vrátili do čias skutočnej ABBY.

Na akcie v rámci Vašich festivalov, plesov, párty, svadieb, a ďalších podujatí, sme si pre Vás pripravili skladby najväčších
„ ABBA “ rytmov a hitov.

Od roku 2014 úspešne účinkujeme na rôznych kultúrnych podujatiach na Slovensku a aj v zahraničí. Zanechávame šťastných divákov, ktorým pripomíname, že skladby skupiny ABBA sú nesmrteľné.

Po našom úspešnom viacročnom vystupovaní v Maďarsku sme ako prví a zatiaľ ako jediní dostali pozvanie na účinkovanie na jednom z najväčších hudobných festivalov v Európe – Sziget Festival, konaný v Budapešti.

Našim vystúpením sme vytvorili úžasnú atmosféru a zanechali nezabudnuteľný zážitok pre 30.000 divákov. Festivalu sa zúčastňujú diváci z celej Európy. Po účinkovaní na festivale našej kapele prischol prívlastok
„najlepšia revivalová ABBA“ v Európe.

Veríme, že aj na Vašom podujatí vytvoríme nádhernú atmosféru a Vaši návštevníci si aj s prispením našej kapely si od Vás odnesú nezabudnuteľné zážitky.